Góry i SPA

Weekend w Cieleo 
(od czwartku do niedzieli)

Weekend SPA w Bareges

począwszy od

290€ /za osobę

Na bazie 2 osób
  • 2 dni / 3 noce w hotelu według formuły B&B
  • 2 dni zabiegów w ośrodku SPA Cieleo
  • Odkrycie Lourdes
  • 3-dniowy wynajem samochodu

Interesuje Cię ten pobyt?

Zarezerwuj swój lot
  • Loty zapewnia spółka RyanAir
Zarezerwuj swoje noclegi
Zarezerwuj swoje pobyty od A do Z dzięki sklepikowi Pireneje

Dodatkowe szczegóły na temat Twojego pobytu

Kiedy zwiedzanie łączy się z relaksem... pobyt zapewniający w 100% dobre samopoczucie i przypływ energii! W samym sercu Pirenejów świeże powietrze górskie i naturalnie ciepłe wody dodają życia. Przyjemności wizualnej towarzyszy przyjemność odczuwana przez wszystkie pozostałe zmysły.

Twoja podróż

  • WYJAZD : Odlot z Krakowa: czwartek o godzinie 17:20 – Przylot na lotnisko Lourdes Pyrénées: czwartek o godzinie 20:05
  • Podróż POWROTNA : Odlot z lotniska Lourdes Pyrénées: niedziela o godzinie 10:50 – Przylot na lotnisko w Krakowie: niedziela o godzinie 13:35

W programie pobytu

Dzień 0

Przyjazd do Lourdes i Msza Św. o godzinie 23:00 w Grocie

Przylot na lotnisko Lourdes Pyrénées o godzinie 20:05. Odbiór wynajętego samochodu i droga w kierunku Lourdes (20 minut - 15km).

Mało miejsc należących do Kościoła pozostaje otwartych nocą. W Lourdes obszar Sanktuarium jest otwarty przez całą dobę a msze odprawiane są każdego wieczoru w Grocie o godzinie 23:00. Jest to doskonała chwila na zwiedzenie Lourdes, gdyż nocą odczuwa się cały czar tego miejsca.

Dzień 1

Trzy zabiegi w Cieleo, aby w pełni skorzystać z dobroczynnego działania wód termalnych.

Lourdes > Bareges: 38 minut - 37km

Bicze wodne: kierowane z odległości przez pracownika ośrodka używającego strumienia wodnego pod silnym ciśnieniem, woda przechodzi z zimnej do gorącej, stymulując i relaksując... zapewniając na koniec doskonałą równowagę. Otulenie ciepłym błotem z Baregine’ą i prysznic pod wodą termalną nie tylko zapewniają relaks, ale również dobroczynne działanie tej szczególnej substancji - Baregine, która jest naturalnie obecna w wodach źródlanych w Bareges-Barzun i posiada właściwości przeciwzapalne i zabliźniające. SPA: przez całą godzinę przyjemność czerpana z bycia w wodzie łączy się z przyjemnością dla oczu. Pod sklepieniem pełnym gwiazd basen podgrzewany do temperatury 34° oferuje masujące strumienie wodne, kąpiele bąbelkowe lub gejzery, podczas gdy na piętrze można skorzystać z hammamu i jacuzzi w świetle przepuszczanym przez kopułę ze szkła... Noc w Bareges.

Dzień 2

Cieleo proponuje trzy nowe zabiegi łączące relaks i przyjemność.

Kąpiel bąbelkowa: pozwala skorzystać z dobroczynnego działania masaży wodnych i uwalnia z wszelkiego napięcia. Usuwa skurcze i bóle mięśni. Basen hydrotoniczny: naprzemienne działanie strumienia wody pod silnym ciśnieniem i relaks w wodzie termalnej przedłuży dobre samopoczucie. Masaż z olejkami esencjonalnymi: 25-minutowy masaż wykonany przez fizjoterapeutę ośrodka... Przynosi ulgę, zmniejsza bóle, zapewnia rozluźnienie: prawdziwy moment relaksu. Noc w Bareges.

Dzień 3

Wyjazd

Odlot powrotny z lotniska Lourdes Pyrénées o godzinie 10:50.
Bareges > Lotnisko Lourdes Pyrénées: 55 minut - 51km

Twoje noclegi

Noc 1, hotel 3-gwiazdkowy Majestic

Jest to idealny hotel mieszczący się przy samym wjeździe do Lourdes. O kilka minut drogi do sanktuariów, co pozwala na przemieszczanie się pieszo do miasta. Profesjonalna obsługa sprawi, że pobyt będzie wyjątkowo przyjemny. Budynek w typowym, regionalnym stylu.


Noce 2 i 3, hotel 2-gwiazdkowy Alphee

Ten mały i przyjemny hotel mieszczący się w samym sercu Bareges przyjmuje swoich gości w swojskiej i serdecznej atmosferze.

spodoba Ci się również

Prośba o wycenę pobytu obejmującego "wszystko wliczone w cenę" dzięki sklepowi Pireneje (noclegi + samochód + usługi turystyczne)

TWÓJ POBYT

TWOJE DANE ADRESOWE

Twoja prośba o wycenę została przekazana, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Wystąpił błąd podczas wysyłania wyceny. Możesz spróbować ponownie wysłać nam swoją prośbę.

POTRZEBUJESZ PORAD LUB DODATKOWYCH INFORMACJI?

PROSIMY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NASZYMI PROJEKTANTAMI WAKACJI, KTÓRZY ODPOWIEDZĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

resa@lourdes-pireneje.pl