Góry i SPA

Mini wycieczka do Bains du Rocher 
(od niedzieli do czwartku)

Break SPA w Cauterets Pont d’Espagne

począwszy od

590€ /za osobę

Na bazie 2 osób
  • 5 dni / 4 noce w hotelach według formuły B&B
  • 3 dni zabiegów w ośrodku SPA Cieleo
  • Odkrycie Lourdes i Cauterets Pont d'Espagne
  • 5-dniowy wynajem samochodu

Interesuje Cię ten pobyt?

Zarezerwuj swój lot
  • Loty zapewnia spółka RyanAir
Zarezerwuj swoje noclegi
Zarezerwuj swoje pobyty od A do Z dzięki sklepikowi Pireneje

Dodatkowe szczegóły na temat Twojego pobytu

Mityczne miejsce, które zachowało swoją autentyczność, zapewniające pobyt pełen słodyczy i harmonii... u wrót Narodowego Parku Pirenejów roślinność jest wyjątkowo bujna, a woda obecna wszędzie wokół. Potężny powiew świeżego powietrza i wrażenie napływającej energii, które trwać będzie dzięki pogodnej atmosferze w Lourdes.

Twoja podróż

  • WYJAZD : Odlot z Krakowa: niedziela o godzinie 7:40 – Przylot na lotnisko Lourdes Pyrénées: niedziela o godzinie 10:25
  • Podróż POWROTNA : Odlot z lotniska Lourdes Pyrénées: czwartek o godzinie 20:30– Przylot do Krakowa: czwartek o godzinie 23:15

W programie pobytu

Dzień 1

Cztery zabiegi przed zanurzeniem się w rozkosznych wodach termalnych

Przylot na lotnisko Lourdes Pyrénées godzinie 10:25. Odbiór wynajętego samochodu i droga w kierunku Cauterets (47 minut - 45km).

Korzystanie z dobroczynnych efektów wód termalnych dzięki kąpieli z masażem wodnym i olejkami esencjonalnymi: 20 minut relaksacji dla ciała i ducha. Kąpiele z masażem wodnym: wygodne ułożenie na materacu wodnym, który dostarcza ciepła i rozluźnienia mięśni. Hamam o perłowych mozaikach i sala relaksu z cegieł solnych o właściwościach rozluźniających umożliwią tę chwilę zen, podczas której można oddać się medytacji, marzeniom i rozluźnieniu. Modelowanie twarzy: energiczna i silna technika ręczna pozwalająca na uzyskanie dobrego samopoczucia i zupełnego rozluźnienia mięśni. Noc w Cauterets.

Dzień 2

Kąpiel z olejkami esencjonalnymi, zabieg ze szlamem z Martwego Morza, hammam i sala relaksu z cegieł solnych....


Skorzystaj z nowego rodzaju kąpieli z olejkami esencjonalnymi, aby jak najlepiej rozpocząć ten dzień. Następnie miejscowe zastosowanie szlamu z Martwego Morza sprawi, że znikną wszystkie bóle mięśni i stawów, ponadto posada ono właściwości kojące i dobroczynne dla skóry. Wejście do hammanu oraz do sali relaksacji z kamienia solnego. Na koniec 20-minutowy masaż modelujący plecy: stymulowanie i relaksacja sprzyjające rozluźnieniu mięśni. Noc w Cauterets.

Dzień 3

Rytuał zapewniający dobre samopoczucie obejmujący modelowania, relaksację i medytację z użyciem olejków esencjonalnych.


Ponowna kąpiel z olejkami esencjonalnymi zapewniająca prawdziwą rozkosz. Następnie nowy, nieznany zabieg: kalifornijski masaż modelujący. 60 minut integralnego modelowania, zupełne rozluźnienie i uspokojenie zarówno ciała, jak i ducha. W celu uzupełnienia tego zabiegu można skorzystać z dostępu do hammamu i sali relaksu z cegieł solnych. Noc w Cauterets.

Dzień 4

Cauterets Pont d’Espagne i Lourdes, procesja z pochodniami i Msza Św. o godzinie 23:00

Cauterets > Lourdes: 31 minut - 30km

Po wyjechaniu z tej miejscowości trzeba około piętnastu minut na dojechanie do parkingu Puntas. Sama droga stanowi już prawdziwy spektakl dla oczu dzięki kolejnym wodospadom i burzącym się potokom. Droga ta prowadzi do samego serca najczęściej odwiedzanego miejsca w Narodowym Parku Pirenejów - Cauterets-Pont d’Espagne. Jest to prawdziwie rajski ogród, wyjątkowy rezerwat przyrody. Trochę wyżej, pieszo, lub korzystając z kolejki krzesełkowej, można dotrzeć do samego jeziora Gaube rozlewającego się u podnóża fascynującego, najwyższego masywu Pirenejów francuskich, jakim jest Vignemale. Noc w Cauterets.

Dzień 5

Lourdes i wyjazd

Cauterets > Lourdes: 47 minut - 45km
Lourdes > Lotnisko Lourdes Pyrénées: 17 minut - 15km.

W tym znanym przybytku objawień mieszczącym się u wrót Pirenejów spotykają się ludzie z całego świata. Dookoła można usłyszeć śpiewy i modlitwy we wszystkich językach, jakby pogodzenie ludzkości było naprawdę możliwe. Nawet jeżeli na co dzień pozostaje się na marginesie Kościoła, wykonanie zupełnie prostych gestów w tym miejscu może nabrać szczególnej wagi i znaczenia: dotknięcie skały w Grocie, zapalenie świecy, spryskanie się wodą z fontann czy nawet wykąpanie się w basenach.

Na obszarze sanktuarium można dowolnie się poruszać, nie narzucamy żadnej trasy ani żadnego harmonogramu. Proponujemy zwiedzenie bazylik, spacer pod arkadami, aby nabrać wody w fontannach, wizytę w Grocie, aby dotknąć skały i zapalić świecę. Przed wyjazdem na lotnisko i odlotem powrotnym można poświęcić trochę czasu na odkrycie zamku i kolejki górskiej prowadzącej na szczyt Pic du Jer.

Odlot powrotny z lotniska Lourdes Pyrénées o godzinie 20:30.

Twoje noclegi

Noce 1 i 3, hotel 3-gwiazdkowy Lion d'Or

Ten hotel należący do klasy luksus i styl (Hotellerie de Charme et de Caractere) mieści się w samym centrum pirenejskiej, małej miejscowości wypoczynkowej - Cauterets. Przypominające prawdziwe, angielskie „ladies”, pochodzące z tych stron dwie siostry Bernadette i Rose Marie umiejętnie wytworzyły swojską, rodzinną atmosferę w tym domu znajdującym się w samym sercu uzdrowiska termalnego w Cauterets.

Noc 4, hotel 3-gwiazdkowy Majestic

Jest to idealny hotel mieszczący się przy samym wjeździe do Lourdes. O kilka minut od sanktuariów, co pozwala na przemieszczanie się pieszo, w celu zwiedzenia miasta. Profesjonalna obsługa sprawi, że pobyt będzie wyjątkowo przyjemny. Budynek w typowym stylu tego regionu.

spodoba Ci się również

Prośba o wycenę pobytu obejmującego "wszystko wliczone w cenę" dzięki sklepowi Pireneje (noclegi + samochód + usługi turystyczne)

TWÓJ POBYT

TWOJE DANE ADRESOWE

Twoja prośba o wycenę została przekazana, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Wystąpił błąd podczas wysyłania wyceny. Możesz spróbować ponownie wysłać nam swoją prośbę.

POTRZEBUJESZ PORAD LUB DODATKOWYCH INFORMACJI?

PROSIMY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NASZYMI PROJEKTANTAMI WAKACJI, KTÓRZY ODPOWIEDZĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

resa@lourdes-pireneje.pl