Góry i SPA

Tydzień w Balnea 
(od czwartku do czwartku)

Tydzień SPA w Loudenvielle, Dolina Louron

począwszy od

761€ /za osobę

Na bazie 2 osób
  • 7 dni / 7 nocy w hotelach według formuły B&B
  • 7 dni zabiegów w Balnea, w ośrodku SPA i posiłek przywracający energię w restauracji
  • Odkrycie Lourdes
  • 7-dniowy wynajem samochodu

Interesuje Cię ten pobyt?

Zarezerwuj swój lot
  • Loty zapewnia spółka RyanAir
Zarezerwuj swoje noclegi
Zarezerwuj swoje pobyty od A do Z dzięki sklepikowi Pireneje

Dodatkowe szczegóły na temat Twojego pobytu

Pobyt napełniający energią, łączący spokój i harmonię. Wycieczki pozwalają na spotkanie autentycznych i mitycznych miejsc między chwilami relaksu. Balnea otwiera swoje bramy każdego dnia: siedem zabiegów, godzina relaksu w kąpielach, posiłek w restauracji. Program, z którego trudno nie skorzystać.

Twoja podróż

  • WYJAZD : Odlot z Krakowa: czwartek o godzinie 17:20 – Przylot na lotnisko Lourdes Pyrénées: czwartek o godzinie 20:05
  • Podróż POWROTNA : Odlot z lotniska Lourdes Pyrénées: czwartek o godzinie 20:30– Przylot do Krakowa: czwartek o godzinie 23:15

W programie pobytu

Dzień 0

Przyjazd do Lourdes i Msza Św. o godzinie 23:00 w Grocie.

Przylot na lotnisko Lourdes Pyrénées o godzinie 20:05. Odbiór wynajętego samochodu i droga w kierunku Lourdes (20 minut - 15km).

Mało miejsc należących do Kościoła pozostaje otwartych nocą. W Lourdes obszar Sanktuarium jest otwarty przez całą dobę a msze odprawiane są każdego wieczoru w Grocie o godzinie 23:00. Jest to doskonała chwila na zwiedzenie Lourdes, gdyż nocą odczuwa się cały czar tego miejsca. Noc w Lourdes.

Dzień 1

SPA - Kąpiel Saoussas

Lourdes > Loudenvielle: 1:23 - 96km

Po ostatniej wizycie w Lourdes, aby zobaczyć Sanktuarium w ciągu dnia - kierunek Loudenvielle oraz Dolina Louron. Tutaj kryje się Balnea, główny ośrodek SPA w Pirenejach. Zalecamy skorzystanie z przestrzeni przeznaczonych na relaksację w ośrodku SPA przed zabiegiem „kąpiel Saoussas”. Ten indywidualny zabieg w kąpieli siarkowej obejmuje pełny masaż za pomocą natrysków podwodnych. Noc w Saint-Lary.


Dzień 2

SPA - Zabieg z gorącymi kamieniami Caillaouas


Relaks i pełne nabranie energii dzięki temu masażowi gorącymi kamieniami. A potem pełne zanurzenie w ciepłych wodach w przestrzeniach relaksu. Noc w Saint-Lary.

Dzień 3

SPA - Zabieg Lomi-Lomi

Ten hawajski masaż modelujący z użyciem olejku z wanilii i gardenii z Tahiti przenosi w egzotyczne dale absolutnego rozluźnienia. Trwa ono dalej w zaciszu wewnętrznych i zewnętrznych lagun przestrzeni relaksu. Noc w Saint-Lary.


Dzień 4

SPA - Zabieg Amma

Przed zabiegiem radzimy skorzystać z kąpieli w lagunach z widokiem na szczyty górskie. Te inspirowane kulturą japońską masaże w pozycji siedzącej wykonywane są w formie energetycznych ruchów, rozciągnięć, nacisków i uderzeń mających na celu rozluźnienie górnej części ciała.
Należy pamiętać dzisiaj o zdrowym posiłku w restauracji ośrodka SPA. Noc w Saint-Lary.

Dzień 5

SPA - masaż modelujący Pez

Ten masaż modelujący przy użyciu olejków esencjonalnych zapewnia zupełne rozluźnienie. Po słodkim nic nierobieniu w wewnętrznych i zewnętrznych lagunach naturalnie ciepłej wody, jest on prawdziwą rozkoszą. Noc w Saint-Lary.

Dzień 6

SPA - Zabieg tybetański

Przy lagunach w przestrzeniach relaksu spojrzenie przyciągają otaczające wokół szczyty. To fantastyczne poczucie ucieczki trwa nadal dzięki temu zabiegowi. Polegający na otuleniu ciała olejkiem z kwiatu pomarańczy i sezamu, masaż ten rozpoczyna się od stóp przy użyciu miseczki Kansu i ghee, szczególnie znanych w ayurveda - tradycyjnej medycynie indyjskiej obejmującej całe ciało. Noc w Saint-Lary.

Dzień 7

SPA: ostatni zabieg pielęgnacyjny i droga przełęczy

Loudenvielle > Lotnisko Lourdes Pyrénées przełęczami Col d'Aspin i Col du Tourmalet: 2:20 - 105km.

Po ostatnim dobroczynnym przystanku w lagunach, czas na relaksację stóp: jest to masaż wykonywany metodą nacisków na punkty energetyczne stóp według starodawnej chińskiej metody. Zapewnia idealną zharmonizowanie energii witalnej.

Po przewidzianych zabiegach nie ma co się spieszyć na lotnisko - doradzamy przedłużenie przyjemności i zobaczenie mitycznej drogi przełęczy. Polecamy spotkanie z Aspin i Tourmalet, szczególnie znanej i najwyższej przełęczy drogowej w Pirenejach. Jest ona znana na całym świecie ze swoich heroicznych, a także tragicznych epopei związanych z najsłynniejszym wyścigiem kolarskim, jakim jest Tour de France. 

Odlot powrotny z lotniska Lourdes Pyrénées o godzinie 20:30.

Twoje noclegi

Noc 1, hotel 3-gwiazdkowy Majestic

Jest to idealny hotel mieszczący się przy samym wjeździe do Lourdes. Znajduje się o kilka minut od sanktuariów, co ułatwia przemieszczanie się pieszo, w celu zwiedzenia miasta. Profesjonalna obsługa sprawi, że pobyt będzie wyjątkowo przyjemny. Budynek w typowym, regionalnym stylu.

Noce 2 i 7, hotel 3-gwiazdkowy La Neste de Jade

Tutaj wszystko jest w tonacjach drewna i łupku, miejscowych i naturalnych surowców. W pokojach miękkie, czerwone poduszki odbijają się od białych kołder w przytulnym i wyrafinowanym stylu. Drewno i dywany wnoszą szczególne ciepło, podczas gdy spojrzenie nie opuszcza widoków za wielkimi oknami. 

spodoba Ci się również

Prośba o wycenę pobytu obejmującego "wszystko wliczone w cenę" dzięki sklepowi Pireneje (noclegi + samochód + usługi turystyczne)

TWÓJ POBYT

TWOJE DANE ADRESOWE

Twoja prośba o wycenę została przekazana, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Wystąpił błąd podczas wysyłania wyceny. Możesz spróbować ponownie wysłać nam swoją prośbę.

POTRZEBUJESZ PORAD LUB DODATKOWYCH INFORMACJI?

PROSIMY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NASZYMI PROJEKTANTAMI WAKACJI, KTÓRZY ODPOWIEDZĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

resa@lourdes-pireneje.pl