Góry i uzdrowiska kąpielowe

Korzystanie z rześkiego, górskiego powietrza i jednocześnie z delikatnego ciepła basenów termalnych - to prawdziwy przywilej regionu Wysokich Pirenejów.

Przewiń
Dzięki swoim naturalnym i niepowtarzalnym atutom Pireneje stworzyły unikalną gamę ośrodków SPA wyposażonych w najbardziej innowacyjny sprzęt: lagunę wody termalnej, kąpiele bąbelkowe, gejzery, kabiny lodu...

Góry dbające o dobre samopoczucie

Zanurzeni w wodzie ciepłych i dobroczynnych źródeł, delektując się górującymi szczytami i napełniając płuca świeżym powietrzem, zupełnie inaczej będziemy odbierać pirenejską wersję górskich wakacji.

Kraina wody

Wybór Pirenejów oznacza spotkanie z górami niezwykle bogatymi w rzeki, strumienie, wodospady i jeziora.

Luksus naturalnie ciepłej wody

Woda deszczowa przenika w głąb górskiego masywu, podgrzewa się dzięki tarciu skorupy ziemskiej, wzbogaca w siarkę i minerały, a następnie z powrotem wytryskuje na powierzchnię ziemi. Ma wyjątkowo dobroczynne działanie i otula Cię prawdziwym komfortem.

Między termami a tradycją

Znany od 19-go wieku dzięki dobroczynnemu działaniu swoich wód termalnych region Wysokich Pirenejów może się pochwalić szeregiem ośrodków kąpielowych zapewniających relaks i dobre samopoczucie dzięki wspaniałym lagunom i oryginalną, spersonalizowaną pielęgnacją.

Przyjemność i korzyści czerpane z wody

Można wylegiwać się w kąpielach bąbelkowych, bawić się pod natryskami, szukać spokoju podczas masażu modelującego, delektować się przynoszącym komfort ciepłem wód termalnych, nie zapominając o kontemplacji krajobrazu. Pielęgnacji ciała towarzyszy przyjemność dla oczu. I nawet dzieci w pełni z nich korzystają.

Górska pielęgnacja

Nabierz młodzieńczej siły i energii dzięki górom: czyste powietrze, fantastyczne krajobrazy, żywa przyroda, autentyczne miejsca, serdeczne przyjęcie, wprawiająca w dobry humor gastronomia...

7 ośrodków SPA

Dzięki 7 ośrodkom region Wysokich Pirenejów zajmuje czołowe miejsce w zakresie SPA we Francji. Krótki przegląd tych świątyni spokoju, potrafiących zapewnić korzyści, których tajemnice zachowuje region Wysokich Pirenejów.

BALNEA

(Loudenvielle, dolina Louron)

Pierwszy ośrodek SPA w Pirenejach, który może zaoferować wszystkie kąpiele świata. Japońskie, indiańskie, rzymskie, Inków... Zewnętrzne laguny i przestrzenie przeznaczone dla rodzin są oazą relaksu w krajobrazie szczytów górskich.

AQUENSIS

(Bagnères-de-Bigorre, Grand Tourmalet)

Niesamowita konstrukcja szkieletowa z modrzewia kryje basen wody naturalnej o temperaturze 34° i powierzchni 300m2, niezwykły hammam i 2 jacuzzi. Na tarasie można podziwiać widok ośnieżonych gór.

LES BAINS DU ROCHER

(Cauterets)

Wewnątrz posadzka z jadeitu i ściany z okrągłych kamieni koloru piasku przypominają Belle Epoque. Przy samej skale zewnętrzna laguna łączy się z naturą. Tradycja pełnego relaksu jest szczególnie szanowana u wrót Krajowego Parku Pirenejów.

LUZEA

(Luz-Saint-Sauveur, Pays Toy)

Podobnie jak sama cesarzowa Eugenia można skorzystać z kąpieli i delektować się wyrafinowanym wnętrzem. Salon wysadzany marmurowymi kolumnami, mozaikowe korytarze, widok na dolinę... Prawdziwy kokon zapewniający wspaniałego samopoczucia.

OGRODY KĄPIEL

(Argelès Gazost - Hautacam - Val d'Azun)

Czarodziejskie miejsce mitycznych ogrodów Babilonu. Ta przestrzeń relaksu pełna roślin, minerałów i krajobrazów wodnych to prawdziwa ucieczka w egzotyczność.

CIELEO

(Barèges, Grand Tourmalet)

U samego podnóża szczytu Pic du Midi postawmy na relaks połączony z górską atmosferą. Pod elegancką, szklaną kopułą przykrywającą jacuzzi możemy oddać się marzeniom z głową w gwiazdach, zanurzeni w wodzie.

SENSORIA

(Saint-Lary, dolina Aure)

Gry w krajobrazie kanionów, luksusowe kąpiele bąbelkowe w Nuxe SPA, Sensora łączy różne atmosfery wyłącznie dla swoich gości i ich dobrego samopoczucia. Oto prawdziwe Eldorado przyjemności wodnej.

Nasze pobyty